X
X

Co-Location

Operatör bağımsız en büyük veri merkezinde yenilikçi sunucu barındırma çözümleri

 • Sınırsız Bant Genişliği
 • Yüksek Çıkış Hızı (Uplink)
 • Co-Location Kontrol Paneli
 • Yenilikçi Verimin Avantajları

Sunucu Barındırma Teklif Formu

İnternet Erişimi
Sunucu Tipi
Güç Kaynağı
IP Adresi
İşlemci Sayısı
İşlemci Modeliniz
Firewall Koruma
Kullanım amacı
Adınız ve Soyadınız veya Ünvanınız
E-Posta Adresiniz
Telefon Numaranız
İletmek istediğiniz ayrıntılar

Projenizi Şansa Bırakmayın,
Verimin İle Yeniliği Keşfedin.

Dünya'nın Standartlarını Türkiye'de Uygulayan Sınırlı Web Hosting Sağlayıcı Şirketlerden Biri Olan Verimin İle Porojenizi Şansa Bırakmayın. Yeniliğe Ayak Uydurun.

 • Her hafta ücretsiz yedekleme
 • %100 E-Posta inbox garantisi
 • Tamamı yeni nesil, güçlü altyapı

cPanel Ayrıcalıklı Web Hosting

İsterseniz mikro işletme, isterseniz dev kobi olun. Verimin işletmenizin web sitesini barındıracak en yenilikçi altyapıya sahiptir. Teknik altyapımız hakkında bilgi almak için Teknik Altyapımız adresini ziyaret edebilirsiniz.

 • En Güçlü Donanım Altyapısı
 • Tamamen Yenilikli Çözümler
 • Limitleri Kaldırdık
 • Tek Tıkla CMS Kurulumu
 • Ücretsiz SSL, Yedekleme Avantajları
 • Tamamen Güncel Altyapı

Dijitalleşmek İçin Tüm Araçlar
ve Yardım Burada

Verimin, işletmenizin internet'e taşınması için gerekli tüm araçları ve servisleri sağlar. Siz de yeniliğe ayak uydurmak için işletmenizi online'ye taşıyın; Gelirinizi 2 kat arttırın.

 • Dünya standartlarında servislere erişin
 • En ekonomik çözümlerden yararlanın
 • Yenilikçi olmanın ayrıcalığını yaşayın
Sıkça Sorulan Sorular
Web Hosting paketlerimiz ile ilgili sıkça sorulan sorular
Web sitesi Barındırması yani web hosting, bir web sitesinde yayınlanmak istenen içeriklerin, sayfaların, resimlerin veya dokümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir sunucuda (server) saklanmasıdır. İnternette web site yayınlamak için özel olarak üretilmiş, internet hatlarına yüksek hızlı bağlantısı olan, yüzlerce ziyaretçiye aynı anda hizmet verebilecek bir bilgisayarda (sunucuda) yayınlamak istediği dosyaların saklanması gerekir. Web sitesine ait dosyaları barındıran ve internet erişimine sunan bu bilgisayarlara web sunucusu (web server), bu veriyi saklama, barındırma ve yayınlama işlemine de web hosting denir.
LiteSpeed; Apache ve diğer standart web sunucularına oranla, sistemde %60’a varan değerde rahatlama sağlayarak, sunucunun daha verimli bir performans ile çalışmasını sağlamaktadır. Böylelikle, web hosting hizmeti daha hızlı ve stabil şekilde sağlanır. Bu nedenle tüm linux sunucularımızda, standart olarak LiteSpeed kullanılmaktadır.
CloudLinux; özellikle birden fazla kullanıcı hesabının bulunduğu sunucularda, kaynak ve performans yönetimini sağlamaya yönelik bir işletim sistemidir. 2009 yılından bu yana faaliyet gösteren CloudLinux OS, CentOS gibi işletim sistemleri üzerine basitçe uygulanabilmektedir. Tüm web hosting paketlerimizde CloudLinux aktif olarak kullanılmaktadır.

Cloud Linux’un Yararları Nelerdir?

- CloudLinux stabilizasyonu arttırır.
Cloud Linux, kullanıcılar arasında izolasyon yaratarak (CageFS Özelliği) kaynak kullanımını sistem yöneticisinin belirlediği oranlarda düzenleme şansı yaratır. Böylelikle sisteminiz stabil ve güvenli çalışmaktadır.

- Kaynak kullanımını düşürür.
Cloud Linux ile her hosting müşterisine ayrı CPU, Memory (RAM) ve I/O limitlemesi yapılabilmektedir. Böylelikle yüksek sistem kaynağı kullanan müşterilerin diğer müşterileri etkilemesinin önüne geçmiş olur.
Hosting hizmeti için bir çok paket ve değişik parametre ve fiziksel sınırlar mevcuttur. Bu seçimi yapmadan önce sitenizi ve kullandığı yazılım teknolojisini analiz edin. Ayrıca kullanım amacınızı belirleyin. PHP ve MySQL teknolojisi kullanan siteler için en uygun paket Linux Hosting paketleridir. Eğer SQL Server, ASP ve ASP.Net gibi yazılım teknolojilerini kullanıyorsanız mutlaka Windows Hosting paketlerini satın almalısınız. Doğru seçimi yaptığınızda hosting hizmetinden en yüksek performansı alacağınızı unutmayın.
Hosting çözümlerimiz, siparişinizi takiben, otomasyon sayesinde anında aktive edilerek kullanımınıza hazır duruma getirilmektedir.
Hosting hizmetlerimize, sitemizde görmüş olduğunuz ücretler haricinde sadece kanunen zorunlu resmi vergiler eklenmektedir. Herhangi bir operasyonel ücret veya ek kurulum bedeli mevcut değildir.
Farklı bir firmada bulunan web sitenizi bize transfer etmek istiyorsanız, Cpanel'den > Cpanel'e olacak şekilde ücretsiz taşıma hizmetimiz bulunmaktadır.
SSL hizmeti web sunucusu ile ziyaretçi bilgisayarı arasında şifreli bir iletişim kanalı oluşturur. Bu sayede kredi kartı, üyelik bilgileri, şifre ve parola gibi özel bilgilerin çalınmasına izin vermez. Bu teknoloji yakın bir zamana kadar ücretli verilmekteydi. Artık tüm hosting hizmetlerinde standart olarak ücretsiz sağlanmaktadır. Hosting hizmeti satın aldıktan sonra birkaç dakika içerisinde otomatik olarak kurulur.
Hosting hizmetinin çalışması için öncelikle bir alan adına (domain) ihtiyaç vardır. Bir domain tescil ederek internet siteniz için bir isim satın almış olursunuz. Bu isim sitenizi internette temsil edecektir. Hosting alımı sırasında yeni bir domain tescil etmeniz, transfer veya tescil edilmiş mevcut bir domain belirtmeniz istenecektir. Satın alma işlemine geçip sepete bir ürün ekleyeren bu seçimi yapabilirsiniz.
Evet tüm sunucularımızı ve hosting hizmetlerini haftalık olarak düzenli yedekliyoruz. Ayrıca tüm sistemlerimizi felaket durumlarına ve disk arızalarına karşı günlük olarak imaj bazında yedekliyoruz. Sitenizde bir veri silerseniz veya eski tarihli bir yedek yüklemek isterseniz teknik ekibimizden bunu talep edebilirsiniz.
Güçlü bir güvenlik algoritmasına sahibiz. Düzenli olarak güncel yazılımları takip ediyoruz. Sahip olduğumuz tüm sunucuları monitör ederek olası kesintileri erkenden fark etmiş oluyoruz. Hosting hizmetinizin bulunduğu sunucularımız 7/24 izlenmektedir. Altyapımızda güvenlik açıklarını tarayan ve engelleyen bazı sistemler mevcuttur. Güvenlik açıkları hosting hizmetinden daha çok yazılım veya veritabanı programlama hatalarından veya kullanıcılardan kaynaklanabilir. Bu nedenle güncel ve lisanslı ürünler satın almanızı basit şifre yerine güçlü şifreler belirlemenizi tavsiye ediyoruz.